GÜREL KALIP

GÜREL KALIP


GÜREL KALIP

Milenyum başlarında temelleri atılan GÜREL KALIP, 2004 yılında sanayi kenti olan Konya da imalat üzerine resmi faaliyetlerine başlamıştır.

Kesme kalıpları, Plastik kalıpları ve bu kalıplara bağlı ürünlerin imalatını mamul ve yarı mamul olarak imal ederken, her aşamada her türlü fikir alışverişi yaparak kusursuz müşteri memnuniyetini ve sorunsuz mamul üretim ve teslimatını öngören köklü bir firmadır. GÜREL KALIP Türkiye’nin her yerine, her türlü yedek parça kalıplarını üretmiş ve üretmeye devam etmektedir.

Gürel Kalıp ; müşterilerine verdiği hizmetin kalitesinin müşteri memnuniyeti zincirinin her halkasını daha da kuvvetlendireceği inancı ve bilinciyle çalışmalarını sürdürmekte ve "referanslarımız tüm müşterilerimizdir "diyebilmektedir. Ayrıca imalat yaptığı sektör üzerine Dünya genelindeki teknolojik gelişmelerin takibi amacıyla AR-GE çalışmalarına devam edip, mekanik tezgâh parkuru ve Cad Cam destekli kalıp tasarımı ile müşterilerine istenilen hizmeti sağlama çabası içindedir.

Firmamızda; müşteri taleplerine profesyonel cevaplar verebilmek için her zaman kalifiye ve eğitimli personel istihdam edilmekte ve hizmet içi eğitime özen gösterilmektedir.